image image
Toptan Gelinlik Satışı Toptan gelinlik ihtiyacı olan moda evi sahipleri ve moda evi açmak isteyen arkadaşlarımızın gelinlik ihtiyacını karşılamak için toptan gelinlik satışı yapmaktayız.

İmalatını yaptığımız için size vereceğimiz fiyat teklifi uygun olacaktır.
Moda Evinizi ekleyebilirsiniz Moda Evi sahipleri, firmanızın tanıtımı yapalım.

3 Sitemiz de, Facebook ve Twitter sayfalarımızda da firmanızın varlığını gösterelim.

ARUS MODA EVİ

Arus Moda Evi

Arus Moda Evi tüm nişanlık, gelinlik modellerini bir itina ile becerisini, ekip tecrübesini ortaya koyarak en iyi şekilde üretim yapmaktadır.

Arus Moda Evi sayfası

Ayşe Teyze Bağ Bahçe Kır Düğünü Yapmak

Ayşe Teyze Bağ Bahçe

2007 yılından bu yana Cumhuriyetköy’deki yerinde sizden aldığı destek ile sektördeki 20 yıllık tecrübesinide kullanarak gün geçtikçe kendini geliştirerek en iyi hizmeti sunmak amacındadır.

Ayşe Teyze Bağ Bahçe sayfası

EYLÜL MODA TASARIM

EYLÜL MODA TASARIM

Her genç kız kendini prenses gibi görmek ister...

Hayal edin, hayalinizi giydirelim.

EYLÜL MODA TASARIM sayfası

Sen de Kotex Kullan, Hayatından Kuralları Kaldır! Sen de Kotex Kullan, Hayatından Kuralları Kaldır!

Senin de bildiğin gibi pek çok kadın özel günlerinde rahatsız ve endişeli hissediyor ve bu yüzden de kendilerine bazı kurallar koyuyor. Oysa doğru ürünleri seçen kadınların bu dönemde kendilerine kurallar koymalarına ve hoş olmayan bazı durumları yaşamalarına hiç gerek yok.
Devamını oku

Le Perle güzellik salonu TrumpTowers’ın yanında hizmete açıldı. Le Perle güzellik salonu TrumpTowers’ın yanında hizmete açıldı.

Estetik ve güzellik uygulamalarında yeni bir dönem başlatmak amacıyla hayata geçirilen Le Perle Güzellik Salonu Eylül ayında TrumpTowers’ın yanında hizmete açıldı.
Devamını oku

Diamond by Naci Şenocaklı’dan mücevher sektörüne kaynak niteliğinde kitap! Diamond by Naci Şenocaklı’dan mücevher sektörüne kaynak niteliğinde kitap!

Kullandığı doğal taşlarla ön plana çıkan tamamı el yapımı tasarımları ile ünlülerin mücevhercisi olarak anılan Naci Şenocaklı sektörde edindiği bilgileri genç nesillere aktarabilmek için mücevher tasarımı ile ilgili temel bilgileri bir kitapta topladı.
Devamını oku

Haşere ısırıkları cildinizde leke, iz ve benlere sebep olabilir. Haşere ısırıkları cildinizde leke, iz ve benlere sebep olabilir.

M-Onep Etiler Kliniği Dermatoloji Uzmanı Dr. Ömür Tekeli; bir haftada kendiliğinden geçebilecek birçok sinek-böcek ısırığının ısrarlı kaşımalar neticesinde cilt lekelerine ve izlerine dönüşebileceği uyarısını yaptı.
Devamını oku

Diamond by Naci Şenocaklı’dan zarafetin simgesi inci koleksiyonu. Diamond by Naci Şenocaklı’dan zarafetin simgesi inci koleksiyonu.

Mücevher sektöründe 40 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Diamond by Naci Şenocaklı’nın yeni koleksiyonu mağazalarda yerini aldı.
Devamını oku

Çamaşır Derdine Yeni Çözüm! Çamaşır Derdine Yeni Çözüm!

Elektriğe gelen zamların ardından enerji tasarrufu, üzerinde daha çok durulan bir konu haline geldi. İnsanlar, apotheke cialis tasarruflu lambalar kullanmaya ve A enerji sınıfı beyaz eşyalar almaya özen gösterir oldu.
Devamını oku

Pamuk eller için Ellaro ile yıpranmaya karşı savaş... Pamuk eller için Ellaro ile yıpranmaya karşı savaş...

Gün boyunca en çok kullandığımız ve bu nedenle en çok yıpranan cilt bölgelerinden biri de ellerimizdir. Gün içerisinde sabun, deterjan, soğuk ve rüzgar gibi maruz kaldığı pek çok etken sebebi ile de eller çok çabuk kurur ve yıpranır.
Devamını oku

Gelinlik ve Takıda geçmişe özlem Gelinlik ve Takıda geçmişe özlem

Gelinlik modasında son yıllarda Vintage rüzgarları esiyor. Bunda son iki senedir yayınlanan dönem dizilerinin ya da dizi gelinlerine giydirilen Vintage gelinliklerin payı büyük.
Devamını oku

Haberler sayfamız

Kampanyalar

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Duyurular

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Düğün Mekanı

SHERATON HOTEL

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, 5 kişiden 1000 kişiye kadar düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz balo

Sheraton Hotel Sayfası

Çeyiz Rehberi

Çeyiz Hazırlığı

Sitemizdeki Çeyiz bölümünden Ev Tekstili - İç Giyim - Perde ve Züccaciye kategorilerine bakabilirsiniz.

Çeyiz sayfasına gidelim

Damatlık

Pintoman

AŞK HEP VARDI.
Ne mitolojide kaldı ne saraylarda...
GÜZELLİK HEP VARDI.
Zamanın ruhuna inat.

Pintoman Damatlık sayfası

Mobilya

OTİN MOBİLYA

Firmamız mutfak dolabı, amerikan kapı, mobilya kapı, banyo dolabı, tv ünitesi, genç odası ve yatak odası takımı imalatı yapmaktadır.

OTİN Mobilya Sayfası