Seyidoğlu pasta ve çikolataları ile aşkınızı tatlandırın!Özel lezzetleriyle yarım asrı aşkın bir süredir vazgeçilmez olan Seyidoğlu, Sevgililer Günü için tasarladığı pastalar ve aşkın en tatlı hali çikolatalar ile romantizme tat katıyor.

Aşkın her hali ayrı bir tat…
Seyidoğlu’nun Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı kalp şeklindeki ve dekorlu pasta çeşitleriyle siz de sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz. Aşkınızı en güzel ifade edeceğini düşündüğünüz pastayı, üzerine yazdıracağınız romantik mesajlarla da özelleştirebilirsiniz. Seyidoğlu, ilhamını aşkın masumiyetinden, romantizminden, heyecanından, eğlencesinden alan pastalarıyla gönülleri fethediyor…

Romantiklerin tercihi meyveli pembe kalp pasta Gönülçelen; masumiyetin sembolü beyaz çikolatalı kalp pasta Hüsn-ü Aşk; eğlenceli beyaz yuvarlak pasta Aşka Davet; sevimli bir hediye paketini andıran çikolatalı Aşk Hediyesi aşkın değişik hallerini ve tatlarını simgeliyor…

Kalbim senin…
Seyidoğlu Sevgililer Günü için özel kırmızı kalp ambalajıyla göz alan minik kalp çikolatalar hazırladı. Damaklarda bıraktığı enfes tat ve yarattığı mutluluk hissi ile aşkın en gözde simgelerinden biri olan çikolatayı sevgililer birlikte paylaşmaktan büyük keyif alacak.

Her gün taptaze üretilen Seyidoğlu pasta ve tatlı ile çikolata çeşitleri için klasik ve ekspres şubelerine uğramanız yeterli.

Seyidoğlu - Aşk Hediyesi Seyidoğlu - Aşk'a davet

Seyidoğlu - Gönülçelen Seyidoğlu - Hüsn-ü Aşk

Seyidoğlu internet sayfası


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile